Może z małym opóźnieniem, ale chcemy bardzo serdecznie podziękować za rejs statkiem Rusałka. Pogoda na szczęście dopisała, nasi goście są bardzo zadowoleni – czego dowodem są liczne telefony, jakie jeszcze do tej pory otrzymujemy od uczestników rejsu z przemiłymi wspomnieniami. Bardzo miło wszyscy wspominają serdeczne ugoszczenie przez Załogę statku oraz atrakcje motorowo wodne. Bardzo zadowolona z rejsu jest nasza Mama – Jubilatka, główna bohaterka rodzinnej uroczystości. Liczymy również na kolejny rejs, jaki mamy nadzieję zorganizować z Państwem – może gdzieś około czerwca przyszłego roku.

Leopold Wróblewski

Mamy przyjemność podziękować Zarządowi i całemu zespołowi firmy StatekWroclaw.pl s.c. za wielokrotną organizację rejsów statkami. Rzetelność i zaangazowanie zespołu pozwoliło za każdym razem na perfekcyjny przebieg imprez na statkach. Ponadto sprawnośc działania oraz dobra komunikacja z organizatorami i właścicielem dopełniały profesjonalizm firmy. Wyrażając swoje zadowolenie, liczymy na dalszą współpracę, życzymy wielu sukcesów w tak wymagającej dziedzinie, jaką jest organizacja rejsów i imprez na wodze. Polecamy firmę StatekWroclaw.pl s.c. jako solidnego partnera do współpracy.  

Radio Wrocław i Radio RAM

Witam serdecznie, Chciałam w imieniu całego teamu podziękować za super czas spędzony na Państwa statku – było genialnie! Podziękowania dla kapitana, chłopaków, którzy pomagali nam z muzyką – doceniamy 🙂 Nikt nie chciał schodzić na ląd! Pozdrawiamy!

Zespół LIMANGO POLSKA

Chciałabym podziękować za wczorajszy rejs i przekazać w imieniu całej grupy same pozytywne odczucia – przygotowanie statku, organizacja w czasie, jak i sam przebieg rejsu były bez zarzutu. Załoga była wspaniała, pomocna, tworzyła świetną atmosferę, zaś podejście do klienta jest naprawdę godne szczególnej pochwały – wszystkie nasze pomysły były wspierane i realizowane bez najmniejszego problemu. Naprawdę, super impreza – myślę, ze jeszcze do Państwa wrócimy:) Pozdrawiam!

Agata

Po wygranym meczu, postanowiliśmy z kumplami przepłynąć się statkiem! Nuta szaleństwa! Był to idealny początek świętowania! Polecam.

Marcin Gawroniak (koszykarz)

Oboje z mężem chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniały rejs z okazji naszych poprawin. Wszystko poszło tak jak zaplanowaliśmy. Jedzenie było świeże i smaczne. Obsługa była życzliwa. Nasi goście są zachwyceni rejsem. Wszyscy mile spędzili czas. Ogólną ocenę wystawiamy bardzo dobrą. Dziękujemy za profesjonalizm. Wasza praca odzwierciedliła nasze wymagania. Będziemy polecać rejsy statkiem Rusałka.

Joanna i Jean

Impreza integracyjna na statku dla moich pracowników przebiegła w tanecznej atmosferze. Rejs rozpoczęliśmy konferencją, do której statek był bardzo dobrze przygotowany.

Janusz (przedsiębiorca)

Dziękuję za wspaniale zorganizowany wieczór panieński na statku. W moich wspomnieniach pozostanie na zawsze!

Jagoda (manager)

Narzeczony oświadczył mi się podczas spontanicznego rejsu z kolacją na jachcie, co było moim marzeniem. Oczywiście powiedziałam TAK !!!

Marika (pisarka)