Pirat

Ilość miejsc: 12 osób
Minimalny czas: 1 godzina

  Statek Pirat

  Pirat – to drewniany statek dla maksymalnie 12 osób, które w komfortowy sposób mogą spędzić czas podczas prywatnego rejsu. Posiada dwa pokłady: odkryty i zadaszony. Na jednostce znajdują się dwa długie drewniane stoły wraz z czterema ławkami, które pokryte są miękkimi poduchami. Statek wyposażony jest w projektor multimedialny wraz z ekranem, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie imprezowe. Przedni, odkryta część, jest idealnym miejscem do tańców do białego rana pod rozgwieżdżonym niebem. Statek wyposażony jest w toaletę, zatem dłuższe rejsy to nie problem. Istnieje również możliwość wynajęcia grilla. Przy wynajmie statku na wyłączność trasy ustalane są indywidualnie. Jednostka dopuszczona jest do żeglugi nocnej.

  Na statku jest ogrzewanie!

  Dodatkowo

  Możliwość zapewnienia pełnego cateringu. Polecamy posiłki w oparciu o kuchnie z całego Świata jak i również w oparciu o grilla.

  Statek można dowolnie udekorować budując nastrój stosowny do okazji. Balony? Maszyna do baniek? Kwiaty? Wszystko jest tutaj możliwe…

  Każda impreza pozostawia po sobie doskonałe wspomnienia, ale znajomym najlepiej jest pokazać zdjęcia i filmy, które pozostają na zawsze.

  Zespoły grające na żywo są fantastyczną okazją, by z grupą pobawić się przy dobrej muzyce.

  Ciekawą atrakcją mogą być występy barmańskie, taniec brzucha, czy inne szalone pomysły, które można zrealizować na statku. Wszystko jest ograniczone jedynie wyobraźnią!

  Dla grupy, która lubi pośpiewać doskonałym pomysłem jest zorganizowanie karaoke.

  Doskonały DJ dopasuje idealną muzykę na imprezę i rozkręci zabawę.

  Uczestnicy imprezy zabierani z pokładu na motorówkę mogą przeżyć ekstremalną przygodę na motorówce.

  Zaangażowany prowadzący zawsze zapewni dobrą zabawę. Nie pozwoli się nikomu nudzić.

  Ciepło ogniska, zapachy pieczonych kiełbasek i strzelające płomienie.

  Dzieci są bardzo wymagającą grupą. Tu sprawdzi się tylko osoba z wyjątkowym doświadczeniem i kreatywnością. Zapewniamy fantastycznych animatorów na imprezy dziecięce.

  750 zł za każdą godzinę – wariant Standard
  950 zł za każdą godzinę – wariant Premium
  1350 zł za każdą godzinę – wariant VIP

  Opis wariantów – kliknij

  Statek Pirat wyśmienicie nadaje się na wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny i imieniny oraz na wszystkie pozostałe imprezy okolicznościowe.

  Wolne terminy w obecnym sezonie 45%
  Wolne terminy w przyszłym sezonie 75%
  Zadowolenie z rejsów Piratem 100%