Komunia lub chrzest – przyjęcie na statku

Jest wiele okazji do świętowania w gronie najbliższych. Jednymi z najważniejszych rodzinnych wydarzeń są chrzest i pierwsza komunia dziecka. A jeśli wyjątkowe przyjęcie, to tylko w wyjątkowym miejscu, czyli na statku.

W naszej flocie posiadamy jednostki, które dowolnie można przearanżować w klimatyczne miejsca na przyjęcia dla dużych, średnich oraz małych rodzin. W zależności od wielkości imprezy proponujemy nasz największy, imponujący statek Rusałka, mniejszy, ulubiony wśród najmłodszych statek Kaczuszka oraz klimatyczne, niewielkie drewniane statki Korsarz oraz Pirat.

Decydując się na taką formę celebrowania o nic się Państwo nie muszą martwić. My zajmujemy się wszystkim, Wy cieszycie się wspólnie spędzonym czasem.

Przygotujemy catering. W zależności od charakteru wydarzenia, dostosujemy menu pod Was. Klasyczny obiad, czyli najczęściej pyszny aromatyczny rosół i wybrane przez państwa propozycje obiadowe. A może sprawdzony podczas imprez plenerowych grill z lokalnych produktów? Selekcja serów i wędlin, zimne przekąski oraz słodki bufet z ciastami i owocami, to od Państwa zależy, co znajdzie się na stołach.

Zadbamy również o napoje, tłoczone soki dla dzieci, woda z cytryną i miętą w dzbankach, kawa i herbata po obiedzie.

Na każdym statku możemy stworzyć Państwu przestrzeń jak w restauracji. Ławy do biesiadowania można ustawić w dowolnej konfiguracji, tak, aby cała rodzina mogła usiąść przy wspólnym stole. Dodatkowo posiadamy tematyczne obrusy i dekoracje, które podkreślą przy okazji jakiego wydarzenia się spotykamy. Dodatkowo w naszym zespole są floryści i dekoratorzy, którzy stworzą wyjątkowy klimat.

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie, dlatego „do kotleta” proponujemy spokojne brzmienia, a także zachęcamy do przygotowania własnych playlist, które można podłączyć poprzez USB lub kabel typu JACK  do naszego systemu audio na statku.

Co zyskujecie, decydując się na imprezę okolicznościową na statku?

Przede wszystkim cudowne widoki. Wrocław, nie bez powodu, nazywany jest Wenecją Północy. Zaskoczy zarówno miejscowych, jak i przybyłych gości, gdyż widziany ze strony Odry robi piorunujące wrażenie.

Doświadczony i pomocny zespół

Wychodzimy z założenia, że to my jesteśmy dla Was, a nie Wy dla nas. Od pierwszego kontaktu i przygotowania, po sam rejs i załogę, poczują się Państwo zaopiekowani, bezpieczni i mile widziani. Nasi koordynatorzy są do Państwa dyspozycji przez cały czas, a załoga i obsługa podczas rejsu chętnie Państwu pomoże, odpowie na nurtujące pytania, a często podrzuci jakieś ciekawostki.

Bezpieczeństwo

Stawiamy na przeszkolonych i doświadczonych zawodowców. Wszyscy członkowie załogi pracują z nami od wielu sezonów, są perfekcyjnie przygotowani do pracy na danym statku i wiedzą, jak reagować w każdej sytuacji. Dzięki temu Państwo czują się bezpiecznie.

Przyjazne dzieciom

Na naszych statkach nie musicie martwić się o swoje pociechy. Na życzenie możemy zaprosić na rejs zawodowych animatorów zabawy. Przestrzenie na statkach są tak zorganizowane, że na każdym można stworzyć bezpieczny kącik dla najmłodszych. Na Rusałce, kapitan chętnie pokaże, jak działa ster, a prawdziwy Bosman zabierze do serca statku – Maszynowni.

Maj kojarzy się przede wszystkim z pierwszymi promieniami letniego słońca oraz okresem Pierwszej Komunii Świętej. Połączenie tych dwóch czynników z przyjęciem na statku to gwarancja udanego spotkania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi koordynatorami.