Studenci on board!

Na pewno każdy, kto skończył przynajmniej jeden rok studiów, słyszał o legendarnych BOAT PARTIES. Integracja roku, okres wrocławskich juwenaliów, zakończona sesja. Powodów do świętowania jest wiele. A my wiemy, gdzie najchętniej się bawicie!

Jesteśmy jednym z pionierów, jeśli chodzi o studenckie rejsy. Od wielu lat współpracujemy z wieloma uczelniami, tworząc już tradycję imprez na statkach. Organizowaliśmy i organizujemy zarówno luźne, imprezowe rejsy dla studenckiej społeczności, jak i wystawne kolacje integracyjne z różnymi atrakcjami, dla studentów zagranicznych, a także pracowników akademickich. Możecie nam zaufać.

Student zawsze głodny? Nie ma problemu, zapewnimy catering w zależności od Waszego budżetu.

Orientalne smaki, pizza na pokładzie, czy może pewniak na plenerowych imprezach- klasyczny grill.

Wspólnie ustalimy, czego Wam potrzeba. A może połączyć rejs i imprezę na statku  z wielkim ognichem i kiełbaskami? Nic prostszego, weźcie tylko gitary, a my zajmiemy się resztą.

Statek dla studentów

Najpopularniejszym wśród studenckich społeczności jest statek Rusałka, jeden z największych statków pasażerskich we Wrocławiu. Zaprojektowany jest na 200 osób, ale dla zwiększenia komfortu imprezowego zabieramy do 140 osób.

Potrzebujecie czegoś mniejszego, na kameralne spotkanie np. samorządu studenckiego, grupy zajęciowej, a może jako Profesorowie szukacie miejsca z dala od studentów ?;) W naszej flocie znajdują się również inne jednostki, zróżnicowane wielkością, dlatego dla każdej grupy coś dobierzemy.