Impreza z DJem

Zapewnimy Ci profesjonalnego DJa na Twoją imprezę na statku. Mamy ich aż czterech, wybór należy do Ciebie!

DJ Damn Lady

Nieziemsko pozytywna DJ-ka, która już w 2012 roku pojawiła się na scenie muzycznej we Wrocławiu, a dzisiaj rozgrzewa parkiet w całej Polsce. Swoje pierwsze kroki stawiała jako turntablistka, gdzie pod okiem mistrzów nauczyła się mixować. DJ Damn Lady jako nieliczna tworzy niezwykłą jedność muzyki eventowej z oldschoolowymi gramofonami. Niezwykle energiczna, twórcza i charyzmatyczna dziewczyna, która w swoich setach łączy wszelakie gatunki muzyczne poczynając od lat 70′ po współczesne hity. Uważa, że to właśnie ludzie napędzają i inspirują ją do grania, odwdzięczając się im niesamowitą zabawą do rana! Grała na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Monika Lewczuk, Kate Ryan czy Maryla Rodowicz. Aktualnie udziela się na różnego rodzaju imprezach zamkniętych dbając o oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Cennik DJ Damn Lady:
– do 4 godzin – 2000 zł
– do 6 godzin – 2500 zł
– do 8 godzin – 3000 zł

DJ Seniorita

Niezwykle charyzmatyczna i ambitna dziewczyna, która już od 2016 r. prowadzi wszelkiego rodzaju imprezy animacyjne. Muzyka od zawsze była jej pasją, a od 2022 r. przerodziła się na sposób na życie. Szkoląc się pod okiem znanej Polskiej DJ-ki osiągnęła umiejętności miksowania i rozpalania parkietów do czerwoności. Totalnie pozytywna DJ-ka, która w swoich setach łączy znane utwory klubowe i radiowe powodując niesamowitą energię na parkiecie do białego rana.

Cennik DJ Seniorita:
– do 4 godzin – 2000 zł
– do 6 godzin – 2500 zł
– do 8 godzin – 3000 zł

DJ Mia

Zaserwuje dla Was dawkę dobrej muzyki z różnych gatunków klubowych. Jej muzyczna przygoda rozpoczęła się trzy lata temu, wtedy też założyła swój pierwszy kanał na youtube. Do tej pory grała we Wrocławskich klubach jak Wściekły Pies, w strefie Letniej w klubie Grey Music Club, na beach bearach Hot Spot, Stara Odra, czy też restauracjach Jaffa, Browar Książęcy oraz na dachu klubu Sky Light w Legnicy. Jej ulubione brzmienia to Tech House, Deep House, Funky Disco i Afro House.

Cennik DJ Mia:
– do 4 godzin – 1500 zł
– do 6 godzin – 2000 zł
– do 8 godzin – 2500 zł

DJ Mingis

DJ/Producent oraz zagorzały kolekcjoner płyt winylowych. Muzykę traktuje bardzo poważnie. Kiedy w 2003 roku po raz pierwszy zetknął się z gramofonami we Wrocławskim DJ-Sklepie, od razu zachłysnął się zupełnie nową pasją. Jest rezydentem wrocławskiego klubu Bezsenność, ale często również można go usłyszeć w Klubokawiarni Papa Bar, Schody Donikąd, Concordia Taras na Wyspie Słodowej czy plaży miejskiej ZaZoo i HotSpot. Swoje sety prezentuje również poza granicami naszego kraju. Wspólnie z Tadeuszem Janiszewskim regularnie tworzy takie audycje jak Around The House czy RAM In The Mix we Wrocławskim radiu RAM na 89,8 FM. W ostatnim roku można było go usłyszeć na eventach takich jak Festiwal Dobrego Piwa (Tarczyński Arena) czy Europa Na Widelcu gdzie miksował muzykę u boku Roberta Makłowicza na Wrocławskim Rynku. Styl muzyczny w jakim się porusza to Pop, Funk, Disco, R&B oraz House. Stara się grać utwory które nie wzbudzają negatywnych emocji i nie wykraczają poza granice dobrego smaku. Każda impreza jest inna bo klimat tworzy nie tylko DJ ale także ludzie na parkiecie i to oni za sprawą swoich reakcji decydują o tym co będzie grane.

Cennik DJ Mingis:
– do 4 godzin – 2500 zł
– do 6 godzin – 3000 zł
– do 8 godzin – 4000 zł

DJ BilikDla DJ Bilika muzyka stanowi nieodłączny element życia. Jego miłość do muzyki sięga wczesnych lat młodości. Był założycielem zespołu Bili Band, w którym był muzykiem wokalistą. Andrzej gra na naszych statkach od ponad 5 lat. Przez wieloletnie doświadczenie prowadzenia imprez DJ Bilik nawiązuje wyjątkowy kontakt z publicznością. Uwielbia muzykę taneczną sprawiając, że osoby w każdym wieku bawią się świetnie na jego imprezach. Może pochwalić się ogromnym dorobkiem eventowym – swoje sety grał i śpiewał na setkach imprez. Bilik jest niezwykle charyzmatycznym i energicznym DJem, będziecie bawić się razem z nim przy prawie każdym rodzaju muzyki.

Cennik DJ Bilik:
– do 4 godzin – 1500 zł
– do 6 godzin – 2000 zł
– do 8 godzin – 2500 zł