Koncertowo na statku

Jesteś artystą? Śpiewasz, grasz, masz swój zespół? Jesteś managerem? A może po prostu marzysz o zorganizowaniu imprezy klubowej i szukasz odpowiedniej przestrzeni?

Jeden z największych statków pasażerskich we Wrocławiu, Rusałka, to idealna alternatywa dla przestrzeni kameralnych wydarzeń muzycznych. Dzięki swej budowie jest w stanie komfortowo pomieścić do 140 osób i pozwala na dowolną konfigurację eventową. Posiada pokład górny, częściowo zadaszony, dzięki czemu w razie niepogody łatwo można zabezpieczyć sprzęt. Dalsza część górnego pokładu to otwarta przestrzeń, na której jednocześnie 100 osób jest w stanie tańczyć, bujać się, oraz chillować przy dobrej muzyce, podziwiając Wrocław od strony Odry. Dolny pokład jest również do dyspozycji. W salonie można zaaranżować np. strefę gastro czy bar. Na całym statku jest dostęp do zasilania elektrycznego. W zależności od charakteru imprezy odpowiednio wcześniej ustalamy wymagania techniczne, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom. Rusałka posiada również dwie toalety do dyspozycji gości.

Dlaczego u nas?

Doświadczenie

Na przestrzeni lat zorganizowaliśmy setki wydarzeń kulturowych / muzycznych. Na pokładzie naszych jednostek odbywały się wszelkiego rodzaju eventy, od muzycznych rejsów dla seniorów, operetek, występów chórów poprzez kameralne jam session a na techno, disco, rap imprezach kończąc. Dzięki temu doświadczeniu, nie tylko możemy udostępnić przestrzeń pod event, ale również pomóc z organizacją oraz podpowiedzieć, jakie rozwiązania sprawdzą się na statku, na co uważać i czego unikać.

Bezpieczeństwo

Dzięki wyszkolonej załodze nie musicie się martwić o bezpieczeństwo uczestników rejsu. Oni wiedzą jak i kiedy reagować, aby atrakcja, jaką jest rejs po Odrze, nie stwarzała żadnego zagrożenia.

Kompleksowość

Pracujemy na wielu płaszczyznach, dlatego bez problemu całą organizację można oddać w nasze ręce. Zabezpieczymy odpowiedni sprzęt, stworzymy unikatową dekorację tematyczną, zapewnimy catering, w oparciu o wymagane preferencje oraz zorganizujemy bar dla uczestników. Dzięki stałemu i szybkiemu kontaktowi z naszymi koordynatorami, zawsze będą Państwo wiedzieć, na jakim etapie organizacji się znajdujemy i wszystko będzie ustalane bezpośrednio, aby na samym statku podczas eventu, organizatorzy eventu również mogli się odprężyć.

Ekskluzywność

Dzięki temu, że ilość miejsc na statku jest ograniczona, wydarzenie zyskuje rangę ekskluzywnego eventu. Wejście na wydarzenie jest mocno weryfikowane, a po starcie staje się dyskretne, niedostępne dla otoczenia. Co dzieje się na statku, zostaje na statku.

Unikatowość

Czyli to, co najważniejsze. To nie jest kolejny koncert w zwykłej auli czy na polance, to nie jest kolejna impreza w dusznym klubie. My dostarczamy to, czego inni nie mogą – piękne widoki na Wrocław, Wenecję Północy, czerwone zachody słońca, odbijające się w tafli rzeki, przy dźwiękach Waszej muzyki. To jest coś, czego ludzie nie zapominają.