Koncertowo na statku

Szukasz miejsca na koncert? Jesteś artystą, śpiewasz, grasz, masz swój zespół? Jesteś managerem? A może po prostu marzysz o zorganizowaniu imprezy klubowej?

Jeden z największych statków pasażerskich we Wrocławiu, Rusałka, to idealna  przestrzeń dla  wydarzeń muzycznych. Dzięki swej budowie jest w stanie komfortowo pomieścić do 140 osób i pozwala na dowolną konfigurację eventową. Koncert możesz zorganizować pod gwiazdami na częściowo zadaszonym, górnym pokładzie, gdzie jednocześnie 100 osób  może tańczyć, bujać się lub chillować przy Twojej muzyce, podziwiając jednoczenie Wrocław od strony Odry. Dolny pokład jest również do dyspozycji. W salonie można zaaranżować np. strefę gastro czy bar. Na całym statku jest dostęp do zasilania elektrycznego. W zależności od charakteru imprezy odpowiednio wcześniej ustalamy wymagania techniczne, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom. Rusałka posiada również dwie toalety do dyspozycji gości.

Dlaczego z nami?


Doświadczenie

Na przestrzeni lat zorganizowaliśmy setki wydarzeń kulturalnych i muzycznych. Na pokładzie naszych statków odbywały się różnego rodzaju eventy, od muzycznych rejsów dla seniorów, operetek, występów chórów poprzez kameralne jam session, a na techno, disco, rap imprezach kończąc. Dzięki temu doświadczeniu, nie tylko możemy udostępnić przestrzeń pod eventy, ale również pomóc z organizacją i podpowiedzieć, jakie rozwiązania sprawdzą się na statku.

Dzięki doświadczonej załodze nie musicie się martwić o bezpieczeństwo uczestników rejsu i sprzętu. Oni wiedzą co zrobić, aby  to był najlepszy koncert na statku pod słońcem.

Profesjonalizm

Pracujemy na wielu płaszczyznach, więc całą organizację można oddać w nasze ręce. Możemy zapewnić odpowiedni sprzęt koncertowy, stworzymy unikalną dekorację tematyczną, przygotujemy fantastyczny catering i bar dla uczestników. Dzięki stałemu i szybkiemu kontaktowi z naszymi koordynatorami zawsze będziesz wiedzieć, na jakim etapie organizacji jest Twój koncert. Wszystko będzie ustalane tak, aby na samym statku podczas rejsu organizatorzy eventu również mogli się odprężyć.

Widowisko

Czyli to, co najważniejsze. To nie jest kolejny koncert w zwykłej auli, czy na polance, to nie jest kolejna impreza w dusznym klubie. My dostarczamy to, czego inni nie mogą – niezwykłą oprawę i widowisko w postaci  wody mieniącej się wokół koncertu, świateł miasta, ognistych zachodów słońca, a to wszystko przy dźwiękach Waszej muzyki. To jest coś, czego ludzie nigdy nie zapomną.