Wyjatkowe sesje zdjęciowe i videoklipy

Szukasz pomysłu na pamiątkę dla ukochanej, planujesz panieński i brakuje Ci odjechanego punktu w planie, a może kręcisz klipy, reklamy bądź filmy i szukasz wyjątkowej przestrzeni, która będzie tłem Twojego filmu? A może jesteś producentem foto i video na ślubach i weselach a standardowe tła plenerowe chcesz zmienić w coś wyjątkowego?

Nasze jednostki, to nie tylko idealne miejsce na event, to też totalny MUST HAVE sesji zdjęciowych i video.

Posiadamy jedną z najbardziej luksusowych jednostek pływających na wodach Wrocławskiej Odry – jacht motorowy VERA MIA. Jacht przeznaczony dla 5 osób, o nowoczesnej budowie, zawsze robi ogromne wrażenie. Z pokładu rozciąga się widok na wrocławską architekturę. Wrocław, nie bez powodu nazywany jest Wenecją Północy, a widziany z perspektywy Odry tworzy niesamowite tło.

Idealnie sprawdzi się przy unikalnej sesji ślubnej, a także dziewczęcej sesji zdjęciowej, jako pamiątka np. z wieczoru panieńskiego.

Materiały profesjonalne

Jacht może być również wykorzystany w ujęciach do klipów, reklam, filmów promocyjnych z Wrocławia czy teledysków lub reportaży i programów.

 

Profesjonalni sternicy pomogą w wybraniu najlepszych miejsc na ujęcia, sterują bezpiecznie i płynnie, więc nawet przy ekstremalnych ujęciach dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort uczestników.

Szukasz czegoś większego? Nasza flota to również gondole, niewielkie statki, a także duże statki pasażerskie nawet do 140 osób!

Szukasz kompleksowej usługi?

Współpracujemy z doświadczonymi fotografami, operatorami, montażystami, stylistami. Tworzymy profesjonalne zdjęcia, filmy, klipy, z różnej perspektywy, również z drona.

CYK

I  materiał gotowy!