Powiesz TAK ślubowi na statku?

Mówi się, że to najważniejszy dzień w życiu każdego z nas, a na pewno najważniejszy dzień każdej Panny.


Zaplanowanie dnia idealnego może spędzać sen z powiek, ale po to jesteśmy MY, aby to zadanie Wam ułatwić.
Szukasz czegoś niekonwencjonalnego? Standardowe wesele na sali brzmi dla Ciebie nudno? A może rozglądasz się za alternatywą dla klasycznego ślubu cywilnego w urzędzie?
Zanim powiesz to „sakramentalne” TAK, powiedz TAK jednemu z naszych statków!

Organizujemy kompleksowo uroczystości weselne, zaślubiny, obiady poślubne, poprawiny.

Dla nas zawsze najważniejsza jest ona- Panna Młoda. Nasi koordynatorzy zawsze słuchają, czego oczekujesz w tym szczególnym dniu i starają się zrealizować nawet najbardziej absurdalną zachciankę! Są dyspozycyjni, bo wiedzą, że w tym jednym dniu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Zapraszamy do pierwszego kontaktu. Na pewno już po pierwszym telefonie uznacie, że ślub na statku to strzał w dziesiątkę.

Naszą flagową jednostką, którą polecamy w tym szczególnym dniu, jest statek Rusałka.
Przystosowany do imprez do 140 osób. Dzięki swej budowie pozwala na dowolną konfigurację eventową, którą razem z Państwem ustalimy.
Posiada dwa pokłady. Górny pokład otwarty z częściowym zadaszeniem oraz dolny pokład zamknięty, dzięki czemu jesteśmy niezależni od pogody. W części dolnej salonowej spokojnie można przygotować biesiadę nawet do 80 osób. Do tego do dyspozycji gości jest również część barowa.
Oczywiście, gdy pogoda sprzyja (a mamy chody u kogoś u góry,    bo większość imprez tego typu odbywało się przy pięknej pogodzie),  całość odbywa się na górnym pokładzie i na wszystko znajdzie się miejsce! Możemy przygotować oddzielną część biesiadną, część taneczną, a także strefę odpoczynku, na papieroska z wujkiem. A wszystko to na pokładach jednego statku.
Rusałka to idealne miejsce do wielogodzinnego biesiadowania. Posiada dwie toalety oraz zaplecze sanitarne umożliwiające przygotowanie dla Państwa cateringu opartego o każdą możliwą kuchnię świata.

Dlaczego warto wybrać  nas?

Znamy się na rzeczy. Na przestrzeni lat na pokładzie naszych statków połączyliśmy dziesiątki par w węzeł małżeński. Chętnie doradzimy, podpowiemy, zaproponujemy rozwiązania, które mogłyby się wydawać niemożliwe, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, BO ZNAMY SIĘ NA RZECZY.

Muzyka

Współpracujemy ze świetnymi muzykami. Od wielu lat na naszych imprezach rozrywkę zapewnia dj, wodzirej, DJ Bilik. Zamarzył Wam się zespół? Również przygotujemy propozycję, opartą przede wszystkim o Wasze preferencje. A może sami macie przygotowaną playlistę na ten dzień? Udostępnimy profesjonalne nagłośnienie.

Catering

Słuchamy przede wszystkim Was. Posiadamy sprawdzone oferty, które przedstawiamy Państwu, ale ostateczne menu dostosowywane jest indywidualnie do każdego klienta.

Alkohol i napoje

Również stworzymy wspólnie ofertę dostosowaną do Was. Oprócz klasycznego zaopatrzenia, istnieje również możliwość zapewnienia obsługi barowej.

Dekoracja

Mamy w naszym zespole florystów i dekoratorów. Stworzymy wspólnie wyjątkowy klimat, bo taki właśnie ma być ten dzień!

Atrakcje

Gdyby samo to, że impreza odbywa się na statku podczas rejsu było mało, mamy w rękawie jeszcze kilka asów! Extreme? ? Zapewnimy szybki i zwrotny jacht motorowy, który będzie Wam towarzyszyć przez ustaloną część imprezy. Organizujemy to w sposób, aby każdy gość mógł choć raz skorzystać z atrakcji. Jedna zasada? Para młoda płynie pierwsza 😉

A może pokaz barmański, Występ magika, pokaz taneczny, karaoke?

Ceremonia udzielenia ślubu na statku

Na Rusałce możliwe jest także przeprowadzenie ceremonii zaślubin z prawdziwym urzędnikiem. Wystarczy wspomnieć w urzędzie, że interesuje Was taka opcja, resztą się zajmiemy. Ceremonia odbywa się na statku przy brzegu. Na ten czas aranżujemy pokład na prawdziwą salę w urzędzie. A po wszystkim, urzędnik jest wolny, a my zaczynamy rejs i prawdziwą zabawę!

A może planujesz małe przyjęcie dla najbliższych? Zapraszamy na mniejsze jednostki. Każdy statek możemy przemienić w klimatyczną przestrzeń weselną.

Możliwości jest wiele, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia.