GIRLS! It’s show time!

Ostatnia szansa, żeby zaszaleć w babskim gronie. Po tym najważniejszym w życiu TAK, gorączka sobotniej nocy w klubie z kumpelami zamienia się w emocjonujący wieczór z nowym sezonem ulubionego serialu na Netflixie, kolorowe drinki zamieniają się w litry ciepłej herbaty z kolorowego kubka, a gorący półnadzy mężczyźni na STAREGO w kapciach na kanapie obok. Czy coś w tym złego? Absolutnie nie! Pozwól sobie jednak w ten ostatni wieczór zaszaleć, jak za czasów szkolnych. Na naszych statkach o takie wrażenia nie trudno!

Najczęściej wybieranymi statkami na wieczór kawalerski są Pirat i Korsarz, które dzięki swojej budowie stwarzają niezapomniany klimat i dają duże możliwości. Nie obawiaj się o brak przestrzeni. Poza miejscem do biesiadowania jest również strefa na gilla, tańce i zabawę.

Za ciepło?
Bawicie się na pokładzie otwartym.

Za zimno?
Przenosicie się na pokład zamknięty.

Nadal zimno?
Odpalimy ogrzewanie. Jesteście niezależni od pogody. Jeżeli będzie Was więcej – podstawimy duży statek.

U nas, drogie Panie, nie musicie się martwić o szczegóły. Kompleksowo przygotujemy całą imprezę, urozmaicając czas na statku odpowiednimi drinkami oraz przekąskami. Spełnimy każde marzenie przyszłej Młodej, począwszy od kolorowych drinków z palemką, po klasyk wśród dam – zimne Prosecco.

Oprócz czegoś do sączenia, przygotujemy również co nieco do przekąszenia!
Selekcja wędlin i serów? Słodki bufecik i owoce? A może klasyczne barbeque na statku? Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

O muzykę również nie musicie się martwić. U nas poczujecie się jak w najlepszym klubie. DJ Bilik gra od dawna, jest muzykiem, śpiewa i wie jak być wodzirejem. Latynoskie rytmy do pokręcenia bioderkami, nauka twerkingu na statku w rytmie Cardi B, Celine Dion do pośpiewania w gronie przyjaciółek, czy może klasyka polskich imprez – Ruda Tańczy jak szalona? Dj Bilik chętnie spełni wszystkie zachcianki przyszłej Panny Młodej.

Jeżeli jednak wolicie opcję budżetową, to bez problemu podłączycie się do statkowego systemu audio przez USB, jacka (nie Danielsa tym razem) lub Bluetoothem i same zdecydujecie, co Wam obecnie w duszy gra.

Może egzotyczny pokaz? Nie ma problemu, chętnie zaprosimy dodatkowego „marynarza” 😉

Chcecie poczuć trochę adrenaliny ? Zapewnimy szybki i zwrotny jacht motorowy, który będzie Wam towarzyszyć przez ustaloną część imprezy. Przewiezie Was tak ekstremalnie wokoło statku, że będziecie miały o czym opowiadać i nie jeden chłop Wam pozazdrości.

Chcecie poczuć się jak gwiazdy Hollywood? Z nami to możliwe! Co powiecie na limuzynę, która przewiezie was z ustalonego punktu prosto pod statek na przystań? Z szampanem, muzyką, otwieranym szyberdachem, przez który możecie się zaprezentować, a także czarującego szofera 😉

A może nowocześnie, czyli razem?

Wspólny wieczór kawalerski i panieński? Nieeeeee. Nie cały! Rozpoczynamy dwie imprezy na dwóch różnych statkach startujących z dwóch różnych przystani. Po pewnym czasie, dłuuuuuższym czasie, statki spotykają się na wodzie i płyną razem, koło siebie. Możliwe jest przejście uczestników imprezy z jednego statku na drugi.

STRONA GŁÓWNA StatekWroclaw.pl