Czy powie TAK na jachcie?

Chyba największa zmora każdego mężczyzny. Nie dość, że (nie oszukujmy się) organizacją wszelkiego typu przyjęć, randek i romantycznych wieczorów zazwyczaj ONA się zajmuje, to jeszcze ten ogromny stres towarzyszący całemu wydarzeniu. Dlatego spieszymy z pomocą!

Zaręczyny na jednym z najbardziej luksusowych jachtów we Wrocławiu?

A najważniejsze, że wszystkim zajmujemy się my. No dobrze.. Może za Ciebie nie zapytamy, czy zostanie Twoją żoną, ale dzięki naszej pomocy to będzie Twoje jedyne zadanie tego dnia! No i nie zapomnij pierścionka 😉

Proponujemy romantyczny rejs połączony z wykwintną kolacją i butelką wina.

Jacht VERA MIA to luksusowy jacht motorowy. Dzięki swojej budowie, idealny do kameralnych spotkań. Z pokładu rozciąga się widok na wrocławską architekturę. Wrocław, nie bez powodu, nazywany jest Wenecją Północy. Zaskoczy zarówno miejscowych, jak i przybyłych gości, gdyż widziany od strony Odry robi piorunujące wrażenie. Obserwując uroki miasta od strony rzeki, można zjeść z ukochaną osobą kolację w oparciu o nasze sprawdzone dania. Do tego słodki deser, butelka wina i obsługa, która zadba o Was tego wieczoru. Czy nie brzmi, jak randka idealna?

Jacht jest cichy, a wygodne kanapy dodają komfortu spotkaniu. Całości dopełnia nastrojowa oprawa muzyczna. Jesteśmy niezależni od pogody, jacht posiada zadaszenie, który w sprzyjających warunkach pogodowych jest złożony, natomiast przy gorszej pogodzie zostawiamy dla Waszego komfortu. Podczas samego rejsu towarzyszy Wam jedynie zawodowy sternik oraz jednoosobowa obsługa kelnerska. Dbamy o intymny charakter spotkania.

Przed każdym rejsem zaręczynowym ustalamy cały scenariusz, tak abyś nie stresował się samym aktem oświadczyn. Wybieramy miejsce na trasie oraz czas, kiedy możesz zaczynać. Pracuje z nami florystka, która na tę okazję przygotuje dla Twojej ukochanej idealny bukiet. Może macie jakąś szczególną piosenkę? Przygotujemy playlistę w taki sposób, aby dany utwór był dla Ciebie znakiem – CZAS DZIAŁAĆ!

Może masz jakieś własne pomysły na umilenie tego czasu i zrobienie jeszcze większego wrażenia na partnerce? Śmiało, to twój dzień, postaramy się, aby wszystko wyszło tak, jak sobie zaplanowałeś.

Łzy wzruszenia i szczęścia gwarantowane!