Tara

Ilość miejsc: 12 osób
Minimalny czas: 1 godzina

  Statek Tara

  Unikatowy statek poruszający się wzdłuż wrocławskiego koryta rzeki Odry. Dzięki swojemu zadaszeniu, a za razem otwartej przestrzeni rufowej, umożliwia zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Wrocławia w ciepły słoneczny dzień jak i w pochmurny i deszczowy. Tara i jej zjawiskowy zielony kolor czyni z niej mocno oldskulowy statek na rzece, a co za tym idzie wyjątkowa podróż jest murowana. Łajba pomieści aż 12 osób, które będą miały zapewniony komfort odpoczynku i zwiedzania. Dostosowana do potrzeb pasażerów, gotowa jest na wyjątkowy rejs, romantyczną kolację oraz zwariowaną imprezę. Urodziny, zaręczyny, wieczory panieńskie i kawalerskie, to dla zielonej Tary standard.

  Dodatkowo

  Możliwość zapewnienia pełnego cateringu. Polecamy posiłki w oparciu o kuchnie z całego Świata jak i również w oparciu o grilla.

  Statek można dowolnie udekorować budując nastrój stosowny do okazji. Balony? Maszyna do baniek? Kwiaty? Wszystko jest tutaj możliwe…

  Każda impreza pozostawia po sobie doskonałe wspomnienia, ale znajomym najlepiej jest pokazać zdjęcia i filmy, które pozostają na zawsze.

  Zespoły grające na żywo są fantastyczną okazją, by z grupą pobawić się przy dobrej muzyce.

  Ciekawą atrakcją mogą być występy barmańskie, taniec brzucha, czy inne szalone pomysły, które można zrealizować na statku. Wszystko jest ograniczone jedynie wyobraźnią!

  Dla grupy, która lubi pośpiewać doskonałym pomysłem jest zorganizowanie karaoke.

  Doskonały DJ dopasuje idealną muzykę na imprezę i rozkręci zabawę.

  Uczestnicy imprezy zabierani z pokładu na motorówkę mogą przeżyć ekstremalną przygodę na motorówce.

  Zaangażowany prowadzący zawsze zapewni dobrą zabawę. Nie pozwoli się nikomu nudzić.

  Dzieci są bardzo wymagającą grupą. Tu sprawdzi się tylko osoba z wyjątkowym doświadczeniem i kreatywnością. Zapewniamy fantastycznych animatorów na imprezy dziecięce.

  Ciepło ogniska, zapachy pieczonych kiełbasek i strzelające płomienie.

  Statek Tara wyśmienicie nadaje się się na imprezy urodzinowe, imieninowe, wieczory panieńskie i kawalerskie.

  750 zł za godzinę

  Wolne terminy w obecnym sezonie 65%
  Wolne terminy w przyszłym sezonie 80%
  Zadowolenie z rejsów Tarą 100%