Wieczór kawalerski na statku

Ostatnie dni wolności. Ostatnia wolna impreza. Taki wieczór na statku pozostanie z jej uczestnikami na długo, pożegnanie ze stanem wolnym to ostatni moment na wyszalenie się. To musi być niesamowite i niezapomniane przeżycie. Bądź nietuzinkowy i zorganizuj wieczór kawalerski na statku.

Czas na ostatnią noc wolności. Z chwilą zaobrączkowania kończy się etap szalonych piątkowych wypadów z chłopakami, wyjść do klubów z kawalerami, tańców do białego rana i browara do śniadania. To oczywiste, że musi to być wieczór LEGENDARNY, aby siedząc później w sobotni wieczór z ukochaną pod kocem z kubkiem herbaty, na samo wspomnienie tego dnia uśmiech pojawiał się na twarzy. A impreza na statku, nie oszukujmy się, już brzmi LEGENDARNIE.

Najczęściej wybieranymi statkami na wieczór kawalerski to Pirat i Korsarz, które dzięki swojej budowie stwarzają niezapomniany klimat i dają duże możliwości. Nie obawiaj się o brak przestrzeni. Poza miejscem do biesiadowania jest również strefa na grilla, tańce i zabawę.
Za ciepło?
Bawicie się na pokładzie otwartym.
Za zimno?
Przenosiecie się na pokład zamknięty.
Nadal zimno?
Odpalimy ogrzewanie. Jesteście niezależni od pogody. Jeżeli będzie Was więcej – podstawimy większy statek.

Panowie, przygotujemy specjalnie dla Was perfekcyjny wieczór kawalerski, którego nie zapomnicie. Pod napoje, które będziecie sączyć, podamy Wam wypasioną wyżerkę, która zrównoważy wspomniane wcześniej napoje, a dokładkom nie będzie końca.

Wieczór będzie niezapomniany, ponieważ jako jedyni możemy dać Wam tyle pomysłowych opcji, dodatków i atrakcji:

  • Muzyka. U nas możesz poczuć się jak w najlepszym klubie. DJ Bilik gra od dawna, jest muzykiem, śpiewa i wie jak być wodzirejem. Klasyki lat 80, cięższe brzmienia rockowe, najnowsze hity czy może klasyk polskich imprez ONA BY TAK CHCIAŁA…. Nasz DJ nie da się zaskoczyć. Sami się przekonajcie.
    Jeżeli jednak wolisz opcję budżetową, to bez problemu podłączysz się do statkowego systemu audio przez USB, Jacka (nie Danielsa tym razem) lub Bluetoothem i sam zdecydujesz o nucie.
  • Menu. Grill? Kuchnia orientalna? Klasyczny lunch/kolacja? Selekcja serów i wędlin plus fingerfoods? Co tylko chcecie i ile chcecie.
  • Taniec. Egzotyczny? Proszę bardzo.
  • Extreme. Zapewnimy szybki i zwrotny jacht motorowy, który będzie Wam towarzyszyć przez ustaloną część imprezy. Przewiezie Was tak ekstremalnie wokoło statku, że będziecie mieli o czym opowiadać.

A może nowocześnie, czyli razem?

Wspólny wieczór kawalerski i panieński? Nieeeeee. Nie cały! Rozpoczynamy dwie imprezy na dwóch różnych statkach startujących z dwóch różnych przystani. Po pewnym czasie, dłuuuuuższym czasie, statki spotykają się na wodzie i płyną razem, koło siebie. Możliwe jest przejście uczestników imprezy z jednego statku na drugi.

Zastanów się:

Wieczór kawalerski to wyjątkowa i niezapomniana impreza.

Wybór należy do Ciebie: