Całą firmą na statek?

Wypłyń z nami na nowe fale biznesowych możliwości!

Marzysz o wyjątkowym evencie? O nietuzinkowej integracji? Nie ma potrzeby ograniczać się tylko do marzeń! Przenieśmy Twoją firmę na pokład jednego z naszych statków, gdzie biznes łączy się z przyjemnością.

Nieistotne, czy jesteś lokalną firmą szukającą wyjątkowej przestrzeni na spotkania, czy globalnym potentatem, który chce nadać swoim wydarzeniom nową jakość – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasza flota statków oferuje zróżnicowane możliwości, które dopasujemy do Twoich potrzeb.

Czy to spotkanie integracyjne, impreza firmowa, szkolenie czy konferencja – z nami każde wydarzenie nabierze nowego wymiaru. Zapewniamy atrakcje, które sprawią, że Twoi pracownicy nie będą mogli oderwać się od wydarzenia, a zamiast kolejnej nudnej audiencji doświadczą niezapomnianych emocji na pokładzie naszych statków.

Rozwiń żagle swojego biznesu z nami i spraw, by Wasza firma podążała nowymi szlakami sukcesu!

Na dolnym pokładzie przygotujemy salę konferencyjną lub taneczną. Posiadamy system konferencyjny (rzutnik, ekran, system nagłośnienia), dostęp do prądu, bezpłatne wifi, odpowiednią do wielkości spotkania ilość przestrzeni biurowych. Wielogodzinne szkolenia również nie stanowią problemu. Na statkach znajdują się toalety do dyspozycji gości. W czasie przerwy, oprócz podziwiania Wrocławia od strony rzeki, przygotujemy do dyspozycji uczestników spotkania bufet kawowy, indywidualnie dostosowany do preferencji gości. Możemy również przygotować przerwę lunchową w oparciu o dowolną kuchnię świata. Całość organizacji leży po naszej stronie.
Łamiemy stereotyp długich i męczących szkoleń i konferencji.

Szkolenia, szkoleniami, ale zabawa też się ludziom należy! Jesteśmy mistrzami imprez firmowych!
W końcu na luzie, bez presji ciążących obowiązków można poznać jeszcze lepiej swoich kolegów z biura.
A co jest gwarancją dobrej zabawy? Statek, Wrocław, Odra.
Nie martwicie się niczym, jedyne co zabieracie ze sobą to dobre humory.

Muzyka

Współpracujemy z doświadczonym DJ-em. DJ Bilik to utalentowany muzyk, wokalista oraz rozrywkowy wodzirej. Przed integracją pytamy zawsze o preferencje muzyczne grupy, jednak DJ Bilik ma wyjątkowy talent do dobierania odpowiednich rytmów do bawiącego się towarzystwa. Może również przygotować zabawy integracyjne, które rozbawią wszystkich uczestników imprezy na statku.
Jest również możliwość podłączenia własnego źródła dźwięku do statkowego systemu audio.

Catering

Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i wspólnie ustalamy menu. Najczęściej wybieraną kuchnią przy integracjach firmowych jest catering w oparciu o grilla. Klasyczne barbeque możemy dowolnie modyfikować, rozszerzyć o potrawy rybne, wegetariańskie oraz wegańskie. Inne pomysły? Żaden problem, selekcja wędlin i serów, fingerfoods, kuchnia orientalna, klasyczny obiad – ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Dodatkowe atrakcje

Zapewnimy gościom niezwykłe, ekstremalne emocje na szybkim i zwrotnym jachcie motorowym, który będzie towarzyszyć imprezie przez ustaloną część rejsu. Organizujemy to w taki sposób, aby każdy uczestnik imprezy na statku mógł choć raz skorzystać z tej atrakcji.
Występ zespołu? Pokaz barmański? A może pokaz magika? Tak, tak i jeszcze raz tak! Współpracujemy z wieloma utalentowanymi artystami, którzy mogą urozmaicić każde spotkanie.
Quiz wiedzy o firmie? A może klasyczne karaoke? Posiadamy odpowiedni system multimedialny, dzięki któremu takie formy ii na statku są możliwe.
A wszystko to na pokładzie statku.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych jednostek oraz kontaktu z naszym koordynatorem. Postaramy się udowodnić, że na Odrze wszystko jest możliwe.

STRONA GŁÓWNA StatekWroclaw.pl