Każdy, kto jest z nami od co najmniej dwóch lat, nie był zaskoczony, że w czerwcowy weekend ponownie wraz z ekipą Radia RAM i ich słuchaczami wskoczyliśmy na pokład Rusałki i wspólnie, przy dobrej muzyce, pysznym jedzeniu i orzeźwiających drinkach bawiliśmy się na cyklicznym już Rejsie z Radiem RAM.

To był już czwarty radiowy rejs Rusałką, kolejny raz super załoga Statku Wrocław wykazała się najwyższym profesjonalizmem. Dziękujemy pokładowej kuchni za pyszny poczęstunek, dziękujemy za uśmiech i pomocną dłoń bosmana Roberta, nieocenioną choćby przy wsiadaniu i wysiadaniu z jachtu Aquilo, na którym rządził szalony sternik Filip. To dzięki niemu i jego wodnym wyczynom wielu uczestników rejsu ma dzisiaj chrypkę, ale uśmiech nie schodzi nam z twarzy. No i przede wszystkim oczywiście dziękujemy naszym wspaniałym Współpasażerom, słuchaczom Radia RAM, którzy pomogli nam stworzyć genialną atmosferę podczas tego wieczoru. Znów czuliśmy się, jak wśród najlepszych przyjaciół!

Kolejny rejs już we wrześniu! Tradycyjnie bilety można zdobyć jedynie poprzez udział w konkursach Radia RAM, dlatego warto ustawić swoje fale (tym razem nie rzeczne ) na 89,8! 

Opis, zdjęcia, filmy i audio z rejsu na stronie RAMu.

 

Strona główna StatekWroclaw.pl